Şömineler Hakkında Bilgi

Şömineler Hakkında Bilgi

Şömine Nedir? Şömine Modelleri Nelerdir? Şömine Nereye Kurulur?

Şömineler Hakkında Bilgi almak için en doğru adrestesiniz. Yıllardır şömine sektöründe olan Doruk Şömine, şömine nedir, şömine modelleri nelerdir, şömine nasıl olmalıdır sorularının cevabını verecek.

Şömine Nedir?

Şömine, eski çağlardan beri ısınmak amacıyla kullanılan yerde veya yerden yüksekte bulunan, yanları ve üstü taş ile çevrili bir yatay çukur içinde yanma odası bulunan bir yapıdır. Eski çağlardan günümüze kadar geçen süreçte modernleşerek mimari ve otantik bir öğeye dönüşmüştür. Kurulduğu mekanlara cazibe ve estetik katar. Gelişen teknoloji ile döküm hazneler içinde açık sistem veya kapalı sistem olarak ısı sağlamaktadır. Şömineler yine günümüzde son teknoloji üretimler sayesinde sulu sistem şömine olarak evlerde ki radyatör ve petekler aracılığı ile mekanların tüm odalarına da ısı sağlamaktadır.

Şömine Modelleri

Şömineler Hakkında Bilgi verdiğimiz sitemizde aynı zamanda bir çok şömine modelleri de mevcuttur. Sadece sitemiz ile kalmayıp sosyal medya sayfalarımızdan da yaptığımız şömine modellerini görebilirsiniz.

Şömine modelleri başlıca çeşitleri aşağıda ki gibidir.

  • Açık ve Kapalı Hazne Şömineler,
  • L tipi, üç açık, u tipi, orta şömineler, gömme şömineler, klasik şömineler, köşe şömineler,
  • Elektrikli şömineler,
  • Sulu sistem şömineler,
  • ve şömine sobalar olarak çeşitlendirilebilir.

Şömine fiyatları da bu seçimlere göre, marka ve teknolojilerine göre de çeşitlilik gösterebilmektedir.

Şömineler Hakkında Bilgi

Şömine Nereye Kurulur?

Şömine Nereye Kurulur sorusunun cevabını aslında şömine konumlandırması sayfamızda vermiştik. Ama kısaca bahsetmek gerekir ise şömineler mekanlarınızda ısı yayabilmesi açısından en uygun alanlara kurulmalıdır. Kurulduğu alanın oda ölçüsü, kurulan şömine bacası ve şömine haznesi kalitesi çok önemli unsurlardır. Şöminelerin ısı yayımı yüksek olduğundan, kurulacak alanın güvenli olması çok önemlidir.

Doğru Şömine Seçimi?

Türkiye’nin seçkin şömine firması Doruk Şöminecilik, gerek şömine fiyatları ve kalitesinin üstünlüğü açısından seçkin bir konumda firmadır. Aynı zamanda ürün garanti süreleri de oldukça fazladır. Usta kadrosu, geniş servis ağı ile Türkiye’nin her yerine şömine kurulumu yapmaktadır. Burhaniye merkezli firmamıza ait bir çok ürünü web sitemizden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bizi arayarak şömine fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Türkiye’de şömineci denildiğinde akla gelen bir firma olmamın gururu ile her gün daha iyiye gitmekteyiz.

Eğer Balıkesir, Çanakkale veya İzmirdeyseniz,  Burhaniyede ki showroom’umuzu ziyaret edebilirsiniz. Her kesime hitap eden şömine modellerimizi inceleyebilirsiniz. Uzman ekibimiz de sizlere doğru şömine seçimi konusunda yardımcı olacaktır.

Kaliteli bir şömine seçimi için mutlaka bizi arayınız. Hem güler yüz hem de içinizi ısıtacak bir çok modeli bizde bulacaksınız. Ardahan’dan, Edirne’ye kadar her yere hizmet veriyoruz. Bize 0266 412 12 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru görüş ve önerilerinizi iletişim formu ile bize bildirebilirsiniz.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.