nordflam

Nordflam Şömineleri Hakkında

NORDflam marka şömine hazneleri ve sobaları, en son teknolojik çözümlere sahip en kaliteli ısıtma cihazlarının üretici firmasıdır. Modern tasarımı ve işlevselliği ile bu ürünler, evinize sıcaklık ve konfor getirerek her türlü iç mekanı mükemmel bir şekilde tamamlar. Tüm NORDflam ürünleri, en son üretim teknolojileri ile en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılır. Sonuç olarak, bu ürünler için 7 yıla kadar garanti süresi sunar. NORDflam ürün yelpazesi, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ve mevcut piyasa eğilimlerini yansıtan çeşitli seçenekler sunarak sürekli genişlemektedir. NORDflam serisi, Polonya’da ve uluslararası pazarlarda şömine ekleri, sobalar ve aksesuarları üreticisi ve toptan ticareti yapıyor.

hitze

Hitze Şömineleri Hakkında

Polonya markası Hitze, 2015 yılında şömine üretiminin STALKO şirket yapısından ayrılması sonucunda ayrı bir iş kolu olarak kurulmuştur. 40 yılı aşkın süredir hassas çelik işleme ile uğraşan ve birçok tanınmış uluslararası markanın ana tedarikçisi olan şirkettir . Makine parkuru, otomasyon ve hatta robotik gibi zorlu endüstriler için projeler gerçekleştirmektedir.

En iyi teknik parametreler ve yüksek verimlilikle şömine hazneleri oluştursını sağlayan , STALKO Group’un işbirliği ve büyüyen potansiyelidir .

Macroflam Şömineleri Hakkında

Her zevke uygun geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı, kusursuz hizmet anlayışı ile yasam alanlarınıza değer katıyor. Macroflam Şömine markasının çeşitlerini incelemek ve satın almak için sizi Burhaniye’de ki Doruk Şömine Showroom ‘una bekliyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru görüş ve önerilerinizi iletişim formu ile bize bildirebilirsiniz.

Ürün Markalarımız ve Detaylı Ürün Bilgileri İçin Bizi Arayabilirsiniz.