Doruk Şömine

Türkiye'nin Şöminecisi"Doruk Şömine"

Doruk Şömine, kurulduğu (1995) tarihten bugüne sizlere hizmet vermektedir. Şömine yüzyıllar boyu bir ısı aracı olarak evlerimizin bir parçası olmuştur. Değişen mimari yapılar, daha güvenilir şömine sistemleri oluşturmayı mecburi kılmıştır. Bu nedenle; firmamız yerli ve ithal malzemelerle ürün yelpazesini genişleterek sizlere yüzlerce seçenek sunmaktadır. Şömine yapımında 1. sınıf(krom boru, ithal taş yünü, seramik elyaf, vitroseramik (cam) ürünler kullanarak mevcut sistemlerimiz daha verimli ve güvenilir ısıtma sistemleri haline getirmekteyiz. Balıkesir ve Çanakkale Bölgesinde hizmet yoğunluğuna sahipken Türkiye’nin bir çok yerine hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız. Ürün yelpazemiz sadece kaliteli ve garantili ithal malzemeler kullanılmaktadır.

Doruk Şömine

Misyonumuz

Müşterilerimize, ısıtma sektöründe alternatif ısınma yöntemlerinden biri olan sulu şömine sistemlerini güvenilir olarak sunmak, sunulan ürünlerin görsel kalitesini de en üste taşımak amacıyla yine en kaliteli ve görsel açıdan en iyi taş duvar kaplama ürünlerini uygulamaktır. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, yeni müşterilerimizi, eski müşterilerimizin memnuniyeti ile kazanmaktır.

Bizi biz yapan değerlerimiz;

  • Müşteri memnuniyeti önceliği,
  • Kaliteli Ürün ve Hizmet Anlayışı,
  • Şeffaf ve dürüst çalışma,
  • Doğru fiyatlandırma,
  • Zamanında teslim ve kurulum,
  • Yenilikçi bakış açımız.

Vizyonumuz

Gelişmiş ülkelerde kullanılan ileri teknoloji ısıtma sistemlerini takip ederek ülkemiz de yerli üretim ve milli sermaye anlayışı ile daha efektif ve kaliteli sulu şömine hazne ve sistemlerini üretmek, Türkiye’ de şömine ısıtma sistemlerinde öncü bir firma haline gelirken, diğer yabancı ülkelere aynı kalitede ürün ihracatı yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Doruk Şömine ile Çalışmak Bir Ayrıcalıktır…

En Kaliteli Şömine Hazneleri Ürünlerimizi İncelediniz mi?