Şömine Mermer Uygulaması

Şömine Mermer Uygulaması

Şömine Mermer Uygulaması

Şömine mermer uygulaması yapıldığında şömineler için görünüm çok daha iyi bir hal almaktadır. Şömine çevresi tasarımı olarak yapılan en iyi uygulamalardan biri de mermer uygulamasıdır. Genellikle şömine haznesinin alt, üst ve yan kısımlarına yapılmaktadır. Geri kalan kısımlar ise dekoratif taş kaplamalarıyla güzel bir görüntü ortaya çıkarır. Şöminelerin rustik dediğimiz eskitme tarz olanlarında daha çok ahşap kiriş haznenin hemen üst kısmında kullanılabilir iken , daha modern tarz da komple mermer uygulaması da tercih edilebilmektedir.

Şömine Mermeri

Şöminelerin mermer uygulaması Doruk Şömine‘nin kalifiye ve uzman personeli tarafından da yapılmaktadır. Mermer seçimi konusunda bir çok seçenek sunmaktayız. Dilerseniz Burhaniye’de bulunan showroom’umuza ziyarete gelebilirsiniz. Yada şehir dışına iseniz şömine mermeri seçimi için bizi görüntülü olarak whatsapp üzerinden arayabilir ve uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi şömine firmalarından birisi olan Doruk şömine sadece hazne satışı yapmamaktadır. Şömine projelendirme ile mekan seçiminden hazne ve taş kaplanması, mermer ve küpeşte uygulamasına kadar bir çok işi sunmaktadır. Eğer laf yerindeyse anahtar teslimi denilen, sonuç aşamasına kadar tüm işlemleri sizlere sunmaktadır.

Şömine ile ilgili yaptırmak istediğiniz tüm işlemler için size bir telefon kadar uzaktayız. Sorularınız için bizi 0 266 412 12 16 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz mu var?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında ki tüm soru, görüş, öneri veya şikayetleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Şömine Mermeri Hakkında ki Tüm Sorularınız İçin Bizi Arayın!?