Sulu Sistem Şömine Uygulaması

Sulu Sistem Şömine Uygulaması

Sulu Sistem Şömine Uygulaması

Sulu sistem şömine uygulaması radyatör veya peteği olan her eve uygulanabilir. Sulu sistem şömineler, modern şömineler AQUASYSTEM olarak adlandırılır. Bir yandan oturma odasında harika bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Diğer yandan ise merkezi ısıtma tesisatındaki suyu etkin bir şekilde ısıtmak isteyen herkese önerilen çözümlerdir. Binadaki ana ısıtma kaynağı olan bir kazan veya fırının çalışması ile gerçekleşir. Sulu sistem şöminelerimiz, ısıyı toplayan özel su haznelerine sahiptir. Onlar sayesinde, ev ısıtma maliyetlerini % 40’a kadar düşürmek mümkündür!

Neden Sulu Sistem Şömine

Dayanıklılık, ekonomi, verimlilik ve modernlik .
Sulu sistem şöminelerimizin gövdeleri kazan çeliğinden yapılmıştır, camları ısıya dayanıklı camdan yapılmıştır ve yanma odası seramik beton ile kaplanmıştır. Bu sayede şömineler hasara karşı dayanıklı ve uzun yıllar boyunca güvenilirdir. Yüksek ısıtma verimi, hazne içindeki sıcaklığı artıran deflektörlerin ve gövdenin özel olarak tasarlanmasıyla oluşmuştur. Arka kısmında, ikincil havanın fırının üst kısmına verilmesine izin vererek cihazın verimini artırmasını sağlar.

Dahası, özel bir baca gazı son yakma sistemi sayesinde, çevre dostudur ve zarif modern tasarımı , herkesin oturma odasında harika bir atmosfer yaratmasına izin verecektir.

Sulu Sistem Şömine Uygulaması için Hitze markamızda Aquasystem olanları inceleyebilirsiniz.

Su haznesi olan şöminelerimiz

  • Cam üzerindeki kir birikimini azaltan modern bir hava perdesine sahiptir.
  • Sıkı çelik kapılardan kaynaklanan tam güvenlik, mantoyu aşırı ısınmaya karşı koruyan bir bobin, ayrıca bir ızgara ve şöminenin temizlenmesini kolaylaştıran bir kül kabı vardır.
  • herhangi bir oturma odasına şömine kurmanıza izin veren çeşitli boyutlara sahiptir.
  • Geniş  ve ayarlanabilir güç aralığı 5-27 kW.
Hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz mu var?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında ki tüm soru, görüş, öneri veya şikayetleriniz için bizi arayabilirsiniz.